37300, Полтавська обл., м.Гадяч, вул.Будька, 26а
тел.: (05354) 2-24-14, 2-15-47, e-mail: ggas.secretary@gmail.com
Вт, 22.09.2020
Головна|Мій профіль|Реєстрація|Вихід|ВхідВи увійшли як Гість|Група "Гости" Вітаю Вас Гість |RSS


Повідомити показники лічильника       Ціни та тарифи на газ        Порядок приєднання замовників до газових мереж        Якість газу       До уваги отримувачів пільг       Послуги        Струкрурні підрозділи підприємства       Нормативно правова база      
×

Шановні споживачі природного газу!

 

Відповідно до пункту 4 глави 4 розділу IX Кодексу газорозподільних систем: Побутовий споживач, зобов’язаний щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п’яти діб (виключно до 05 числа) надавати їх до ПАТ "Гадячгаз".

Показники лічильника можливо передати наступним чином:

 • в особистому кабінеті на сайті ПАТ "Гадячгаз" 
 • через електронну пошту ggas.secretary@gmail.com у форматі: населений пункт/ особовий рахунок/ ПІБ/ дата показань/ показання лічильника
 • за телефонами  (05354) 2-25-02, (050) 305-39-32.
 • при оплаті через банківську установу до 05 числа поточного місяця з обов’язковим вказанням оператором банку показників лічильника у системі на вимогу споживача.
 • через контролера газового господарства, який безпосередньо побачить дані лічильника.
 • звернутися особисто до фахівців за адресою м.Гадяч, вул.Будька, 26а., сел.П-Роменська, вул.В.Козака, 13.

Онлайн оплата

Особистий кабінет

   
   

Пошук

Корисні посилання

Форма входу

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Повідомлення

Про обов'язковість проведення повірки лічильників газу.

 1. Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) побутових лічильників газу (ПЛГ) здійснюються за рахунок підприємств і організацій, які надають послуги по газопостачанню.
 2. Саме ПАТ “Гадячгаз”, яке знаходиться за адресою м.Гадяч, вул.Будька, 26а надає послуги по повірці та ремонту побутових лічильників газу в Гадяцькому районі у терміни, встановлені законодавством. Для уточнення інформації по повірці саме вашого ПЛГ ви можете звернутися за адресою м.Гадяч, вул.Будька, 26а, або ж зателефонувати за номером 2-27-82.
 3. Міжповірочний інтервал для лічильників газу мембранного типу (Октава Г-6, Самгаз Г-4 та ін.) становить 8 років. Наприклад, до 31.12.2014 року мають бути повірені побутові лічильники газу, які повірялись до 31.12.2006 року. Для ПЛГ роторного типу (РЛ-4, РЛ-6 та ін.) міжповірочний інтервал становить 5 років. Наприклад, до 31.12.2014 року мають бути повірені побутові лічильники газу, які повірялись до 31.12.2009 року.
 4. Час перебування побутових лічильників газу на повірці не перевищує одного місяця з моменту їх демонтажу. На період повірки нарахування за спожитий природний газ проводяться аналогічно періоду минулого року. Для отримання інформації по оплаті за спожитий газ в період повірки саме вашого лічильника газу ви можете звернутися за адресою м.Гадяч, вул.Будька, 26а, або ж зателефонувати за номером 2-25-02.
 5. Нагадуємо, що  споживачі природного газу, як юридичні, так і фізичні особи, несуть таку ж відповідальність за проведення вчасної повірки свого приладу обліку, як і ПАТ “Гадячгаз”. Показники неповірених лічильників газу є недійсними та не можуть бути використані для обліку спожитого природного газу. Виходячи з вище викладеного попереджаємо, що з 01.01.2015 року власники неповірених лічильників газу, які не забезпечили доступ та умови для проведення повірки свого лічильника газу, будуть сплачувати за використаний газ згідно затверджених Кабінетом Міністрів України норм споживання без лічильника газу. Тому, не зволікайте та вчасно звертайтеся до ПАТ “Гадячгаз” за адресою м.Гадяч, вул.Будька, 26а, або ж, щоб отримати консультацію у кваліфікованого спеціаліста, телефонуйте за номером 2-27-82.
Категорія: Повідомлення | Додав: Alex (04.06.2014)
Переглядів: 1784 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]