37300, Полтавська обл., м.Гадяч, вул.Будька, 26а
тел.: (05354) 2-24-14, 2-15-47, e-mail: ggas.secretary@gmail.com
Вт, 22.09.2020
Головна|Мій профіль|Реєстрація|Вихід|ВхідВи увійшли як Гість|Група "Гости" Вітаю Вас Гість |RSS


Повідомити показники лічильника       Ціни та тарифи на газ        Порядок приєднання замовників до газових мереж        Якість газу       До уваги отримувачів пільг       Послуги        Струкрурні підрозділи підприємства       Нормативно правова база      
×

Шановні споживачі природного газу!

 

Відповідно до пункту 4 глави 4 розділу IX Кодексу газорозподільних систем: Побутовий споживач, зобов’язаний щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п’яти діб (виключно до 05 числа) надавати їх до ПАТ "Гадячгаз".

Показники лічильника можливо передати наступним чином:

  • в особистому кабінеті на сайті ПАТ "Гадячгаз" 
  • через електронну пошту ggas.secretary@gmail.com у форматі: населений пункт/ особовий рахунок/ ПІБ/ дата показань/ показання лічильника
  • за телефонами  (05354) 2-25-02, (050) 305-39-32.
  • при оплаті через банківську установу до 05 числа поточного місяця з обов’язковим вказанням оператором банку показників лічильника у системі на вимогу споживача.
  • через контролера газового господарства, який безпосередньо побачить дані лічильника.
  • звернутися особисто до фахівців за адресою м.Гадяч, вул.Будька, 26а., сел.П-Роменська, вул.В.Козака, 13.

Онлайн оплата

Особистий кабінет

   
   

Пошук

Корисні посилання

Форма входу

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Повідомлення

Про заборону бездимохідних газових водонагрівачів
З метою запобігання аварійним та нещасним випадкам при користуванні газом в побуті ПАТ «Гадячгаз» повідомляє:
 
За ініціативи Держгірпромнагляду в Україні заборонено використання та реалізація бездимохідних газових водонагрівачів з виводом продуктів згоряння в приміщення.
 
На звернення Держгірпромнагляду, головним державним лікарем України винесено постанову «Про тимчасову заборону виробництва, заборону використання та реалізації без димохідних газових водонагрівачів з виходом продуктів згоряння в приміщення».
 
Як повідомили в прес-службі Держгірпромнагляду, їх експлуатація призводить до порушення вимог санітарного законодавства в частині перевищення вмісту оксиду вуглецю (чадного газу) в повітрі закритих приміщень, що нерідко призводить до отруєнь користувачів, у тому числі – смертельних.
 
Постановою визначено скасування діючих Державних будівельних норм України «Інженерне обладнання будинків і споруд. Зовнішні мережі та споруди. Газопостачання» та опрацювання нового проекту, а також передбачено проведення державної санітано-епідеміологічної експертизи обладнання, призначеного для опалення приміщень та одержання гарячої води.
 
Крім того ПАТ «Гадячгаз» звертає увагу на те, що при заміні та встановленні газового водонагрівача (згідно з ДБН) заборонено його встановлення в санітарних вузлах. При цьому проектні та монтажні роботи повинні виконуватися спеціалізованими організаціями, які мають дозвіл і ліцензію відповідних органів.
 
Для того, щоб уникнути відключення газового устаткування , недопущення аварійних та нещасних випадків  пропонуємо абонентам, у яких відсутня документація на газове обладнання, або які бажають провести чи здійснили самовільну заміну, звертатися до ПАТ «Гадячгаз» для отримання професійних послуг з газопостачання.
 
Довідка 
 
В період з 1 січня по 1 липня 2013р. в зоні обслуговування ПАТ «Гадячгаз» було виявлено 135 випадків самовільно замінених (встановлених) газових приладів, 96 несправних (непридатних до експлуатації) газових приладів та 122 приладів у яких не проведено перевірку димових та вентиляційних каналів. В результаті від газопостачання було примусово відключено 462 газових приладів.
 
Категорія: Повідомлення | Додав: Alex (04.07.2013)
Переглядів: 551 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]