37300, Полтавська обл., м.Гадяч, вул.Будька, 26а
тел.: (05354) 2-24-14, 2-15-47, e-mail: ggas.secretary@gmail.com
Вт, 22.09.2020
Головна|Мій профіль|Реєстрація|Вихід|ВхідВи увійшли як Гість|Група "Гости" Вітаю Вас Гість |RSS


Повідомити показники лічильника       Ціни та тарифи на газ        Порядок приєднання замовників до газових мереж        Якість газу       До уваги отримувачів пільг       Послуги        Струкрурні підрозділи підприємства       Нормативно правова база      
×

Шановні споживачі природного газу!

 

Відповідно до пункту 4 глави 4 розділу IX Кодексу газорозподільних систем: Побутовий споживач, зобов’язаний щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показання лічильника газу та протягом п’яти діб (виключно до 05 числа) надавати їх до ПАТ "Гадячгаз".

Показники лічильника можливо передати наступним чином:

 • в особистому кабінеті на сайті ПАТ "Гадячгаз" 
 • через електронну пошту ggas.secretary@gmail.com у форматі: населений пункт/ особовий рахунок/ ПІБ/ дата показань/ показання лічильника
 • за телефонами  (05354) 2-25-02, (050) 305-39-32.
 • при оплаті через банківську установу до 05 числа поточного місяця з обов’язковим вказанням оператором банку показників лічильника у системі на вимогу споживача.
 • через контролера газового господарства, який безпосередньо побачить дані лічильника.
 • звернутися особисто до фахівців за адресою м.Гадяч, вул.Будька, 26а., сел.П-Роменська, вул.В.Козака, 13.

Онлайн оплата

Особистий кабінет

   
   

Пошук

Корисні посилання

Форма входу

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Повідомлення

Безпека користування газом та газовими приладами у побуті.

 1. Забороняється проводити самостійну газифікацію будинку/квартири/інших споруд, перестановку, заміну і ремонт газових приладів. Не запрошуйте недосвідчених і невмілих фахівців для монтажу газової системи всередині квартири або домоволодіння, що може призвести до негерметичності з'єднання та трагічних наслідків. Звертайтесь до досвідчених та кваліфікованих професіоналів ПАТ «Гадячгаз» за адресою м.Гадяч, вул.Будька, 26а або за телефонами 2-24-14, 2-14-04, 2-24-16.
 2. Забороняється здійснювати перепланування приміщення, де встановлені газові прилади, без узгодження з відповідними організаціями. Такі роботи, в тому числі і приєднання, заміну, переміщення газових приладів мають право виконувати тільки фахівці ПАТ «Гадячгаз», які мають ліцензію на виконання даних робіт.
 3. Забороняється вносити зміни в конструкцію газових приладів, відключати автоматику безпеки і регулювання та користуватися газом у разі несправності газових приладах. Витік газу може виникнути у випадках відсутності автоматики безпеки в котлах та колонках, самовільного проведення робіт з підключення газового обладнання, використання газових нагрівальних приладів, не сертифікованих в Україні. Щоб бути впевненими в справності газових приладів у вашому домі, ви завжди можете звернутися до ПАТ «Гадячгаз» за адресою м.Гадяч, вул.Будька, 26а або за телефонами 2-24-14, 2-25-45, 2-27-19.
 4. Забороняється змінювати пристрій димових і вентиляційних систем, заклеювати вентиляційні канали, замуровувати і заклеювати "кишені" і люки, призначені для чищення димоходів, оскільки це може призвести до накопичення у приміщенні чадного газу. Умови для накопичення чадного газу звичайні, побутові: повністю закупорені вікна, а в зимовий період навіть заклеєні вентиляційні канали, щоб не застудитися, запалення конфорок на газовій плиті або духовки, а для того, щоб тепле повітря потрапило у всі кімнати, вентилятором нагнітають його з кухні, - наслідки можуть бути фатальними. При першій же підозрі накопичення в приміщенні чадного газу відкрийте всі вікна та двері, а потім зателефонуйте на 104 або 2-25-45.
 5. Забороняється користуватися газом без проведення чергових перевірок і чисток димових і вентиляційних каналів у строки, визначені Правилами безпеки в газовому господарстві. У приміщенні, де встановлено газове обладнання, необхідний триразовий повітрообмін, забезпечення якого можливо тільки при наявності одночасно двох факторів: відкритої кватирки або фрамуги (приплив повітря) і вентиляційного каналу (витяжка). Перевірити наявність тяги у вентиляційному каналі можна за допомогою звичайного листка паперу. Якщо піднести до решітки вентиляційного каналу аркуш паперу, він повинен триматися на ній за рахунок тяги. Не лінуйтесь і частіше очищати решітки та вентиляційні канали від жиру, бруду і павутини. Це вбереже ваше життя.
 6. Забороняється залишати працюючі газові прилади без нагляду (крім приладів, розрахованих на безперервну роботу, які мають для цього відповідну автоматику), оскільки ваша недбалість може призвести до трагічних наслідків.
 7. Не дозволяйте користуватися газовими приладами дітям та особам, які не контролюють свої дії чи не знають правил користування ними. Збережіть своє життя і здоров'я та життя і здоров'я своїх близьких. Не ігноруйте і не ставтесь безвідповідально до правил безпечного користування газом та газовими приладами.

Запам'ятайте - з усіх питань, пов'язаних з використанням газу в побуті, необхідно звертатися тільки до фахівців, які мають ліцензію та дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки. У Гадяцькому районі з питань газифікації та надання послуг по газопостачанню можна звернутися до ПАТ «Гадячгаз», яке розташоване за адресою м.Гадяч,вул. Будька,26а та завжди на зв'язку за телефонами 2-24-14, 2-28-57, 2-25-45 або екстреним номером 104.


 

Категорія: Повідомлення | Додав: Alex (06.06.2014)
Переглядів: 1129 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]